FAIR PLAY MUSIC PRODUCTION CAMP

AKADEMIA REALIZACJI DŹWIĘKU oraz FAIR PLAY DANCE CAMP

przedstawiają

FAIR PLAY MUSIC PRODUCTION CAMP

Pasjonuje Cię produkcja muzyczna?

Chcesz rozwijać swoje umiejętności pod okiem czołowych międzynarodowych trenerów?

Dołącz do nas w Krakowie

7 – 12 Sierpnia 2017

Nauczymy cię technik tworzenia aranżacji, kreowania dźwięku, miksu i masteringu.

• 6 DNI intensywnych warsztatów produkcji muzycznej
  • Za cenę standardowego kursu Avid Pro Tools Level 101 otrzymasz dodatkowe szkolenia Sound Design w Presonus Studio One oraz Produkcja Muzyczna w Ableton Live, prowadzone przez CERTYFIKOWANYCH TRENERÓW.
  • W cenę wliczony jest EGZAMIN PT101 Pro Tools Fundamentals – uznawany międzynarodowo dyplom!
  • MAŁE GRUPY (max. 20 osób) zróżnicowane pod względem poziomu zaawansowania.
  • Najlepszy sprzęt – podczas warsztatów słuchacze ćwiczą na indywidualnych stanowiskach.
  • Formuła multi-festiwalowa – warsztaty odbywają się razem z Fair Play Dance Camp, największym europejskim festiwalem edukacji tanecznej oraz World Beatbox Camp – międzynarodowym projektem beatbox. Wydarzenie skupia ponad 1500 uczestników, pozwalając na poznanie najlepszych muzyków, tancerzy, trenerów i beatboxerów z całego świata. Dołącz do epickich wydarzeń, imprez oraz doświadcz unikalnej atmosfery.
  • Istnieje możliwość wykupienia korzystnego pakietu zakwaterowania z wyżywieniem (3 posiłki dziennie) w pobliskim Akademiku Politechniki Krakowskiej – tylko kilkaset metrów od miejsca warsztatów. Więcej informacji o standardzie zakwaterowania TUTAJ.

Poznaj swoich trenerów:

Simon Stokes, Szkocja

Adam Pietruszko, Polska

Lukas Morawski, Polska

Krzysztof Maszota, Polska

Zarejestruj się już teraz!

Możesz dodać pakiet zakwaterowania i wyżywienia do swojego zamówienia w następnym kroku rejestracji.

Kup w Euro: http://fpdancecamp-register.com/en/auth/register/60/3

Kup w PLN: http://fpdancecamp-register.com/en/auth/register/60/1

FAIR PLAY MUSIC PRODUCTION

bez zakwaterowania i wyżywienia

€500 lub 2125 PLN

z zakwaterowaniem i wyżywieniem:

€600 lub 2525 PLN – pięć nocy w pokoju dwuosobowym (z posiłkami)

€610 lub 2565 PLN – pięć nocy w pokoju jednoosobowym (z posiłkami)

WIĘCEJ INFORMACJI:

-prosimy o rozważny wybór pakietów. Wejściówki są imienne i niedozwolone jest odsprzedanie, wymiana lub przekazanie zakupionych lub niewykorzystanych zajęć innym osobom.

-Fair Play Music Production jest skierowany do odbiorców dorosłych. Nie zapewniamy opieki słuchaczom zakwaterowanym na terenie kampusu Politechniki Krakowskiej. Jeśli jednak jesteś niepełnoletni, a chciałbyś wziąć udział w kursie, formularz rejestracyjny musi zostać złożony przez rodzica lub opiekuna prawnego (należy przesłać podpisaną przez rodzica kopię potwierdzenia zamówienia wraz z Formularzem Rezygnacji z Opieki (http://www.fpdancecamp.com/photo/documents/6_eng_care_resignation_form.pdf); prosimy o przesłanie tych dokumentów na info@fpdancecamp.com nie później, niż do dnia 10 lipca 2017 roku oraz dostarczenie ich do stanowiska rejestracji pierwszego dnia).

KONTAKT:

Jeżeli zapytanie dotyczy procesu rejestracji, płatności lub zakwaterowania, prosimy o kontakt pod adresem e-mail; info@fpdancecamp.com

Jeżeli potrzebujesz informacji o programie kursu, warsztatach lub wykładowcach, pisz na adres: info@ard.edu.pl

Szczegółowe info o wykładowcach:

FairPlayMusicProductionCamp-Wykladowcy