Masz gadane, czyli wystąpienia publiczne

Autorskie warsztaty Katarzyny Tatarak i Natalii Hofman!

Interaktywne warsztaty w niewielkich grupach, w trakcie których dowiesz się, jak mówić, by Cię słuchano i jak się zachowywać i wyglądać stosownie do okoliczności.


👍 Nabyte tu umiejętności przydatne będą w czasie wystąpień na małych, średnich i wielkich scenach.

Czy występujesz na stadionie, czy też w małej przestrzeni kasowej przed uczniami – to i tu i tu jest forma autoprezentacji, czyż nie?

👍 Wszystko, czego nauczysz się na warsztatach, przyda Ci się w wielu sytuacjach życiowych, a nabyte umiejętności będziesz mógł zastosować od razu po zajęciach!

Warsztaty występują w dwóch wariantach: zajęcia weekendowe (2 warsztaty) lub zajęcia cykliczne (6 warsztatów w trzy weekendy), w godzinach 10:00-16:00.

👍 Program warsztatów obejmuje m.in. technikę mowy, oddech i emisję, pracę nad barwą głosu, intonacją, ruch na scenie, mowę ciała, pracę nad treścią i interpretacją wypowiedzi, początkiem i końcem prezentacji, pauzą i samą autoprezentacją. Podczas zajęć poznasz ćwiczenia rozluźniające, sposoby na tremę i na radzenie sobie w trudnych, nieoczekiwanych sytuacjach na scenie, style wypowiedzi, sposoby na trzymanie uwagi publiczności oraz konstruowanie treści wystąpienia.


Więcej informacji: https://dubbing-studio.info/masz-gadane/