NOWE KIERUNKI KSZTAŁCENIA

szczegóły: www.ckzia.edu.pl

Wychodząc naprzeciw zmieniającym się potrzebom edukacyjnym postanowiliśmy wzbogacić Naszą ofertę o trzy nowe kierunki:

Aktorstwo

Grafika komputerowa

Aranżacja wnętrz

Naszą nową ofertę kierujemy do wszystkich osób, które są zainteresowane rozwijaniem swoich pasji    a także zdobyciem nowych kwalifikacji. Oferujemy Państwu naukę na kierunkach artystycznych w trybie rocznym – Dekoracja Wnętrz, oraz w trybie dwuletnim – Aktorstwo i Grafika Komputerowa. Zajęcia prowadzimy na podstawie nowoczesnych, autorskich programów nauczania, odbywają się one w systemie zaocznym (sobota i niedziela), co dwa tygodnie.

Nasi słuchacze mają zapewniony wysoki poziom nauczania dzięki rewelacyjnej, dobrze dobranej kadrze dydaktycznej i profesjonalnym narzędziom pracy. Od samego początku nauka na wszystkich kierunkach odbywa się w formie praktycznej, dzięki czemu umożliwiamy realizację różnorodnych zainteresowań i pasji.

W naszych szkołach macie Państwo możliwość zdobycia ciekawego zawodu jak np. aktor, grafik komputerowy, dekorator wnętrz. Oferta skierowana jest zarówno do osób młodych niemających jeszcze wyuczonego zawodu, jak i dorosłych, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje. Głównym celem naszej szkoły jest to, żeby nasi słuchacze zdobyli solidne przygotowanie do zawodu, które będą mogli skutecznie wykorzystać. Do szkoły może zapisać się każdy, bez względu na wiek, ponieważ każdy moment jest dobry na rozwój, zmiany oraz podejmowanie nowych wyzwań a także spełnianie swoich marzeń. Jesteśmy przekonani, że nasze szkoły mają ogromny potencjał, dzięki któremu nasi absolwenci zostaną doskonale przygotowani do pracy w wybranym zawodzie.

Swoje pasje oraz plany zawodowe nasi absolwenci mogą realizować we wszystkich dziedzinach związanych z kulturą, sztuką czy rozrywką. Na rynku pracy jest ogromne zapotrzebowanie na utalentowanych, otwartych ludzi, którzy po ukończeniu takich kierunków jak: Aktorstwo, Grafika Komputerowa, Aranżacja Wnętrz mogą podjąć pracę niemal w każdym miejscu na ziemi.