
mgr sztuki Przemysław Marcyniak
Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w klasie fletu poprzecznego prof. Elżbiety Dastych Szwarc oraz międzywydziałowego studium pedagogicznego, gdzie otrzymał tytuł magistra sztuki, 2002.
Kompozycją i aranżacją zajmuje się od 2000 roku.
W latach 1998-2002 pracował jako instrumentalista, a potem w latach 2003-2013 jako Instruktor Artystyczny Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego "Warszawianka".
W latach 2002-2007 pracował jako nauczyciel w PSM im. Karola Szymanowskiego w Płocku, gdzie otrzymał tytuł Nauczyciela Mianowanego.
W latach 2007-2013 muzyk instrumentalista Płockiej Orkiestry Symfonicznej im. Witolda Lutosławskiego.
Swoje kwalifikacje podniósł odbywając szkolenia z zakresu realizacji dźwięku estradowego i pracy w studio - w New Project Production.
Autor licznych opraw muzycznych programów telewizyjnych, piosenek, audycji i jingli radiowych (TVN, TVP, Canal Plus, TV Polonia, TV Olsztyn, Polskie Radio, Katolickie Radio Płock).
Autor zwycięskiego tematu do Jesiennej Kampanii Polskich Linii Lotniczych LOT, 2008 (utwór został zamówiony także w wersji symfonicznej).
Laureat I nagrody na oficjalny hejnał Dni Województwa Lubuskiego - I nagroda Pani Elżbiety Polak - marszałek województwa i rekomendacja do nagrania symfonicznego utworu.
W trakcie pracy na UW autor wielu aranżacji i kompozycji prezentowanych w kraju i za granicą. Utwory pisane były zarówno na składy kameralne jak i symfoniczne.
Autor aranżacji i kompozycji do pięciu spektakli teatralnych (w tym kompozycje do Hamleta W. Szekspira przygotowanego z okazji 200-lecia teatru w Płocku) przygotowanych dla Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku.
Jego aranżacje do Rozmów z Piotrem w reżyserii i z udziałem Jana Nowickiego były nominowane do nagrody Srebrnej Maski jako wydarzenie teatralne roku Płockiego Towarzystwa Przyjaciół Teatru.
Jego aranżacje i kompozycje wykonywane były i nagrywane przez orkiestry symfoniczne.
W 2012 wyróżniony dyplomem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Pana Bogdana Zdrojewskiego za szczególne zasługi w upowszechnianiu kultury polskiej.
Założyciel strony PMI Studio
Członek ZAIKS i SAWP.