Krzysztof Maszota:

W 1998 roku miałem ciekawy epizod, przyszli do mojego studia sympatyczni Panowie z Beat Records z zapytanie, czy nie nagram płyty hip – hop`owej.

Okazało się, że była to produkcja, która w zasadzie od momentu premiery jest uznawana za kultową w środowiskach hip – hopu. 

Później z producentem tej płyty nagraliśmy jeszcze kolejne jego produkcje, czyli płyty z serii DJ 600V „Produkcja Hip Hop”, podczas nagrań których miałem okazję poznać plejadę przyszłych gwiazd tego gatunku.

Dziś miałem okazję zobaczyć film, w którym mam niezaprzeczalną przyjemność wystąpić i powiedzieć kilka słów o tej produkcji. Premiera kinowa filmu to 2.10.2020 – polecam wszystkim fanom gatunku.

Dzięki temu filmowi moje drogi  z DJ 600V po wielu latach się zeszły, dzięki czemu współpracujemy ściśle na polu edukacji.

600V jest naszym wykładowcą w Akademii Realizacji Dźwięku w Warszawie i w tej roli odnajduje się równie znakomicie, jak w roli producenta muzycznego.

W filmie wystąpił również Grzegorz Piwkowski, który masterował w/w płyty.  Także Grzegorz od wielu lat dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z naszymi uczniami.

Zobacz zwiastun tu