Warsztaty lektorskie „Twój głos & Twój mindset”

Odkryj siłę swojego głosu i umysłu! Dołącz do unikalnych Warsztatów Lektorskich „Twój Głos & Twój Mindset”, gdzie połączysz pracę nad emisją głosu z budowaniem pewności siebie i realizacją celów.

Rozwijaj swój głos i mindset na drodze do sukcesu!

Poznaj swój głos i naucz się go mądrze wykorzystywać

To absolutnie wyjątkowe warsztaty grupowe, które łączą pracę nad głosem i umiejętnościami lektorskimi z pracą nad sposobem myślenia, który zapewnia realizację celów i osiąganie sukcesów!

Będziesz pracować nad dykcją, barwą głosu i jego emisją. Poznasz możliwości swojego głosu i nauczysz się go wykorzystywać na wiele sposobów.

Zajmiemy się różnymi formami pracy lektorskiej (od audiobooka do podcastu) oraz sposobem mówienia podczas wystąpień publicznych na scenie, czy przed kamerą.

akademia-warsztaty-lektorskie-katarzyna
akademia-warsztaty-lektorskie-beata

Program Warsztatów

Praca nad głosem
  • Dykcja, barwa głosu i jego emisja.
  • Odkrywanie możliwości głosowych i ich wykorzystanie.
  • Ćwiczenia z mikrofonem i praca nad techniką lektorską.
Różnorodne formy pracy lektorskiej
  • Audiobooki, podcasty, wystąpienia publiczne.
  • Mówienie na scenie i przed kamerą.
Mindset i pewność siebie
  • Budowanie poczucia własnej wartości.
  • Techniki radzenia sobie ze stresem.
  • Wytrwałość w realizacji celów i marzeń.
Praktyczne nagrania
  • Indywidualne sesje nagraniowe w studiu dźwiękowym.
  • Odsłuch i analiza nagrań pod okiem specjalistów.
Korzyści z udziału w warsztatach

Warsztaty lektorskie

Profesjonalne umiejętności: Zdobędziesz techniki pracy z głosem, które zastosujesz w lektorstwie, publicznych wystąpieniach i produkcjach audio-wizualnych.

Wzrost pewności siebie: Nauczysz się, jak budować pewność siebie i radzić sobie z tremą w sytuacjach wymagających.

Indywidualne nagrania: Zakończysz warsztaty z profesjonalnym nagraniem swojego głosu, co pozwoli Ci ocenić postępy i wykorzystać je w przyszłości.

Komfortowa atmosfera: Praca w małej grupie gwarantuje indywidualne podejście i komfortowe warunki nauki.

Zajęcia prowadzą

Katarzyna Tatarak: aktorka teatralna, filmowa, radiowa i dubbingowa, lektorka, trenerka pracy nad techniką mowy.

Beata Drewienkowska: mentorka, trenerka biznesu i przygotowania mentalnego,mówczyni motywacyjna, ekspertka pracy z celami i pracy nad poczuciem własnej wartości.

Certyfikat ukończenia

Po zakończeniu warsztatów uczestnicy otrzymują certyfikat potwierdzający ich umiejętności i udział w programie.

Warsztaty lektorskie

Zapisy na warsztaty

Szczegóły: kontakt.kt.studio@gmail.com lub tel.: 721 049 992

Obecnie Warsztaty Lektorskie są dostępny w oddziale ARD w Warszawie.