Profesjonalne Szkolenie z Avid Pro Tools

Certyfikowane szkolenia Avid Pro Tools w Akademii Realizacji Dźwięku to doskonała okazja dla osób na każdym poziomie zaawansowania, aby zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne do pracy z tym renomowanym oprogramowaniem.
Kursy te przygotowują uczestników do międzynarodowych egzaminów certyfikacyjnych Avid Pro Tools 101 oraz 110.

Zdobądź Międzynarodowy Certyfikat Avid Pro Tools i Rozwijaj Swoje Umiejętności

Szkolenie z Avid Pro Tools to idealny czas na rozwinięcie swoich umiejętności

Kurs jest skierowany zarówno do początkujących, jak i do osób z doświadczeniem, które chcą ugruntować i poszerzyć swoją wiedzę.

Kurs kończy się intensywnym przygotowaniem do międzynarodowych egzaminów certyfikacyjnych Avid Pro Tools 101 oraz 110, które potwierdzają umiejętności i kwalifikacje uczestników na arenie międzynarodowej.

akademia-avid-pro-tools
akademia-zajecia-ard-wro3-ver

Zakres szkolenia Avid Pro Tools

Konfiguracja Systemu

Uczestnicy nauczą się podstawowych ustawień systemowych, konfiguracji sprzętowej oraz integracji z innymi urządzeniami audio.

Interfejs Użytkownika

Omówienie i praktyczne ćwiczenia związane z interfejsem użytkownika, aby uczestnicy mogli efektywnie korzystać z narzędzi oferowanych przez Avid Pro Tools.

Techniki Nagrywania Dźwięku

Szkolenie obejmuje techniki nagrywania zarówno MIDI, jak i audio, z naciskiem na uzyskanie wysokiej jakości dźwięku.

Edycja i Aranżacja Dźwięku

Uczestnicy poznają zaawansowane techniki edycji, aranżacji oraz tworzenia kompleksowych projektów muzycznych i postprodukcyjnych.

Automatyka i Efekty w Pro Tools

Kursanci nauczą się korzystać z automatyki, wtyczek i efektów dźwiękowych, które umożliwiają tworzenie profesjonalnych miksów.

Udźwiękowienie Filmów

Praktyczne ćwiczenia z zakresu udźwiękowienia materiałów wideo, synchronizacji dźwięku oraz pracy z różnymi formatami audio.

Teoria i praktyka

Avid Pro Tools

Kurs Avid Pro Tools w Akademii Realizacji Dźwięku to doskonała okazja do zdobycia wiedzy i umiejętności, które są niezbędne do profesjonalnej pracy w branży audio.

Dzięki kompleksowemu programowi szkoleniowemu uczestnicy są w pełni przygotowani do pracy z Pro Tools oraz do zdania międzynarodowych egzaminów certyfikacyjnych.

Korzyści z udziału w szkoleniu

Kurs oferuje wiele godzin praktycznych ćwiczeń, które pomagają uczestnikom zdobyć rzeczywiste doświadczenie w pracy z Pro Tools.

Szkolenie prowadzone jest przez certyfikowanych trenerów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z Avid Pro Tools

Egzaminy certyfikacyjne

Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminów uczestnicy otrzymują międzynarodowy certyfikat Avid Pro Tools, który jest uznawany w branży muzycznej i filmowej.

Avid Pro Tools

Kurs dostępny we wszystkich oddziałach ARD.