Szkolenie dla DJ-ów i producentów muzycznych

Rozwijaj swoje umiejętności jako DJ i producent muzyczny, ucząc się od doświadczonych profesjonalistów. Zdobądź wiedzę w zakresie prezentacji muzyki, produkcji nagrań oraz kreacji muzyki na żywo.

Zostań mistrzem muzyki mechanicznej i produkcji dźwiękowej

Twórz, miksuj i prowadź imprezy na najwyższym poziomie

Dzięki zdobytym umiejętnościom, możesz stać się nie tylko DJ-em prezentującym muzykę na żywo, ale również producentem muzycznym, tworzącym unikalne brzmienia i prowadzącym niezapomniane imprezy.

Rozwijaj swoje pasje i zdobywaj doświadczenie, które pozwoli Ci osiągnąć sukces na scenie muzycznej.

zajecia-ard-dj2
akademia-akademia-zajecia-ard-dj1-ver

Zakres tematyczny szkolenia

Prezentacja i miksowanie muzyki

Naucz się prezentować muzykę mechaniczną poprzez odtwarzanie i miksowanie utworów, wykorzystując nowoczesne technologie DJ-skie.

Live act i kreacja muzyki na żywo

Zdobądź umiejętności niezbędne do tworzenia muzyki na żywo, wykorzystując syntezatory, maszyny perkusyjne i procesory elektroakustyczne.

Prowadzenie imprez i konferansjerka

Poznaj techniki prowadzenia imprez z elementami konferansjerskimi, aby zyskać pewność siebie na scenie i umiejętność angażowania publiczności.

Produkcja nagrań i remixów

Opanuj produkcję utworów, remixów i jingli w środowisku studyjnym, zdobywając wiedzę na temat podstaw realizacji nagrań i produkcji muzycznej.

Synteza dźwięku i sound design

Poznaj zaawansowane techniki syntezy dźwięku oraz sound design, aby tworzyć unikalne brzmienia i efekty dźwiękowe.

Obsługa sprzętu i systemu MIDI

Naucz się obsługiwać instrumenty elektroniczne i urządzenia systemu MIDI, aby profesjonalnie kreować swoje sety muzyczne.

Teoria i praktyka

Szkolenie dla DJ-ów i producentów muzycznych

Szkolenie ma na celu zaznajomienie uczestników z technikami produkcji charakterystycznymi dla hip-hopu.

Będziemy bazować na dokonaniach kluczowych twórców tego gatunku, omawiać elementy historyczne oraz terminologię, aby uczestnicy mogli z pełną świadomością przejść przez wszystkie etapy produkcji podkładu hip-hopowego (beatu).

Trenerzy

Krzysztof Maszota
Doświadczony realizator z ponad dwudziestoletnim stażem, autor licznych publikacji i szkoleń z zakresu Pro-Audio.

Jerzy „Yuro” Pieniążek
Raper, producent muzyczny, właściciel firmy Royal Sound Production, z bogatym doświadczeniem w pracy z młodzieżą oraz prowadzeniu warsztatów.

Korzyści z uczestnictwa w szkoleniu

Ukończenie szkolenia DJ-a lub producenta muzycznego pomoże Ci rozwinąć umiejętności techniczne związane z obsługą sprzętu i oprogramowania, co pozwala na profesjonalne tworzenie i miksowanie muzyki.

Poznasz kreatywne narzędzia do wyrażania siebie i tworzenia unikalnego stylu.

Zwiększysz swoje możliwości zawodowe dzięki umiejętnościom marketingowym i networkingowym, co może prowadzić do nowych zleceń i współpracy.

Ukończenie szkolenia zwiększa Twoją pewność siebie i satysfakcję z osiągnięć w dziedzinie muzyki.

Perspektywy zatrudnienia
  • Kluby i dyskoteki
  • Agencje realizujące festiwale plenerowe i koncerty
  • Organizatorzy gal, eventów i pokazów mody
  • Rozgłośnie radiowe
  • Studia nagraniowe
  • Teatr

Szkolenie dla DJ-ów i producentów muzycznych

Obecnie szkolenie dla DJ-ów i producentów muzycznych jest dostępne w oddziale ARD w Warszawie.