opinie

Szkolenie było bardzo ciekawe i dobrze prowadzone przez wykładowców.
27 marca 2017

Janusz Puławski

Szkolenie było bardzo ciekawe i dobrze prowadzone przez wykładowców.
27 marca 2017

Bartek Krzywicki

Cały pakiet szkoleń, na którym byłem, pozwolił mi na zdobycie wiedzy teoretycznej oraz praktycznej, która przyda mi się przy prowadzeniu własnej działalności związanej ze studiem nagraniowym oraz nagłaśnianiem imprez. Omówione zostały na nich nie tylko podstawy takie jak użycie procesorów dynamiki, EQ, a także wszelkie niuanse związane ze sprzętem. Wszystkim chętnym POLECAM!
27 marca 2017

Adam Zdunek Zduno

Według mnie szkolenia z zakresu „studio 101″,”studio 110”, „studio 201” oraz „nagłośnienie” były prowadzone profesjonalnie. Bardzo miła atmosfera, która pomagała w zdobywaniu teoretycznej oraz praktycznej wiedzy. Jeżeli zastanawiasz się czy warto tam iść, to z czystym sumieniem powiem – Tak! : )
27 marca 2017

Jarosław Jaśkiewicz

Super Szkolenie !! Otwiera uszy i oczy, pogłębia wiedzę od strony praktycznej oraz teoretycznej. Można również poznać wiele ciekawych osób zajmujących się muzyką, kompozytorów, muzyków itp. Polecam placówkę ARD wszystkim którzy chcą sie zajmować realizacją dzwięku !!
27 marca 2017

Łukasz Nowak

Bardzo przyjemny kurs w zakresie estradowego nagłośnienia oraz pracy w studio. Przyjazna atmosfera połączona z wiedzą i doświadczeniem wykładowców, z którymi przyszło mi pracować zaowocowało tym, że będąc właściwie laikiem w dziedzinie realizacji dźwięku zaczynam już stawiać pierwsze kroki w branży, przede wszystkim w pracy studyjnej. Ze swojej strony rekomenduję ARD jako miejsce dla każdego, kto chce nauczyć się podstaw i zgłębić posiadaną już wiedzę oraz kontynuować przygodę z realizacją w przyszłej pracy świetnie się przy tym bawiąc.