Jaworzno

Zamień swoją miłość do muzyki i dźwięku w karierę, którą kochasz.
Odkryj nowy wymiar dźwięku wraz z naszą Akademią Realizacji Dźwięku !

Praktyczne doświadczenie ma kluczowe znaczenie dla sukcesu w wysoce konkurencyjnej dziedzinie produkcji muzycznej.

Nasze kierunki :

➤ Technik Realizacji Nagrań
➤ Technik Realizacji Nagłosnień
➤ Technik Fotografii i Multimediów

W ramach szkoły oferujemy zajęcia w profesjonalnym studio Kosa Buena Studio z zawodowymi realizatorami dźwięku min. z Rafałem Kossakowskim, realizatorem z ponad 20-letnim doświadczeniem w zawodzie.

Podczas praktycznych zajęć w studiu słuchacze akademii będą mieli możliwość pracy ze sprzętem audio wiodących producentów, takich jak: Avid, Apogee, Focal, Yamaha, Amek, Neumann, AEA, Neve, SSL, Bettermaker, Looptrotter i Universal Audio.

Nasza ekskluzywna oferta nauczania w systemie Dolby Atmos pozwoli Ci stać się prawdziwym znawcą dźwięku.
Doświadczysz dźwięku przestrzennego w najwyższej jakości, zdobywając niezbędne umiejętności i wiedzę pod okiem ekspertów w branży.
Poznaj tajniki technologii Dolby Atmos i stwórz dźwięk, który przeniesie Twoje projekty na nowy poziom.

Ponad to, słuchacze kierunku Realizacja Nagrań ma możliwość pracy z muzykami i producentami muzycznymi. Dzięki temu zdobywają wiedzę, jak pracować z artystami, na co zwracać szczególną uwagę podczas nagrań oraz jak zapewnić muzykowi swobodne i komfortowe warunki pracy.
Przygotowanie odpowiedniego odsłuchu, ustawienie oraz dobranie odpowiedniego sprzętu (mikrofony, preampy, outboard), a także comping - czyli wybranie najlepszych take'ów i fragmentów nagrania - to tylko kilka umiejętności, które możesz nabyć na tym kierunku!

Możliwość pracy na wysokiej klasy sprzęcie do nagrywania oraz obróbki dźwięku nauczy Cię krytycznego słuchania materiału muzycznego oraz przygotuje Cię do pracy w profesjonalnych studiach nagrań. Pozwala to stworzyć przewagę w zawodzie oraz daje duże możliwości zaistnienia w branży. W końcowej fazie przyczyni się to również do wyrobienia Twojej własnej estetyki i pozwoli szybciej osiągać zamierzony rezultat podczas pracy z dźwiękiem.

Przejdź do strony KOSA BUENA STUDIO i dokładniej zapoznaj się z obiektem, w którym będziesz zdobywał praktykę.

Akademia Realizacji Dźwięku w Jaworznie

Oferta szkoleniowa

Oferta szkoleniowa

Więcej
Kadra nauczycielska

Kadra nauczycielska

Więcej