Jaworzno

Praktyczne doświadczenie ma kluczowe znaczenie dla sukcesu w wysoce konkurencyjnej dziedzinie produkcji muzycznej. W ramach szkoły oferujemy zajęcia w profesjonalnym studio Kosa Buena Studio z zawodowymi realizatorami dźwięku min. z Rafałem Kossakowskim, realizatorem z ponad 20-letnim doświadczeniem w zawodzie.
W ramach praktycznych zajęć w studiu słuchacze akademii będą mieli możliwość pracy ze sprzętem audio wiodących producentów, takich jak: Avid, Apogee, Focal, Yamaha, Amek, Neumann, AEA, Neve, SSL, Bettermaker, Looptrotter i Universal Audio.
Przejdź do strony KOSA BUENA STUDIO i dokładniej zapoznaj się z obiektem, w którym będziesz zdobywał praktykę.
Ponad to, słuchacze kierunku Realizacja Nagrań  ma możliwość pracy z muzykami i producentami muzycznymi. Dzięki temu zdobywają wiedzę, jak pracować z artystami, na co zwracać szczególną uwagę podczas nagrań oraz jak zapewnić muzykowi swobodne i komfortowe warunki pracy. Przygotowanie odpowiedniego odsłuchu, ustawienie oraz dobranie odpowiedniego sprzętu (mikrofony, preampy, outboard), a także comping - czyli wybranie najlepszych take'ów i  fragmentów nagrania - to tylko kilka umiejętności, które możesz nabyć na tym kierunku!
Możliwość pracy na wysokiej klasy sprzęcie do nagrywania  oraz obróbki dźwięku  nauczy Cię krytycznego słuchania materiału muzycznego oraz przygotuje Cię do pracy w profesjonalnych studiach nagrań. Pozwala to stworzyć przewagę w zawodzie oraz daje duże możliwości zaistnienia w branży. W końcowej fazie przyczyni się to również do wyrobienia Twojej własnej estetyki i pozwoli szybciej osiągać zamierzony rezultat podczas pracy z dźwiękiem.
Uczmy na: Pro Tools, Logic Pro, Studio One, Ableton, FL Studio.

Akademia Realizacji Dźwięku w Jaworznie

Oferta szkoleniowa

Oferta szkoleniowa

Więcej
Kadra nauczycielska

Kadra nauczycielska

Więcej