Karda Gdynia

mgr sztuki Piotr Podgórski

Przedmioty: Percepcja i ocena dźwięku, Podstawy gry na fortepianie, Instrumentoznawstwo i zasady muzyki


Absolwent Reżyserii dźwięku Uniwersytetu Muzycznego im. F Chopina w Warszawie, absolwent PSM II stopnia w klasie fortepianu Włodzimierza Kutrzeby. Głównie związany z filmem i telewizją. Zrealizował dźwięk do ponad 2000 filmów i programów telewizyjnych. Realizuje dźwięk na planach filmowych i telewizyjnych, bierze udział w postproduckji, realizuje dźwięk zarówno przy drobnych formach jak i dużych koncertach muzycznych czy transmisjach sportowych. Był również producentem telewizyjnym poważnych przedsięwzięć medialnych, dyrektorem spółek medialnych, konsultantem w dziedzinie technologii telewizyjnych, wykładowcą.

Łukasz Morawski

Przedmioty: Montaż dźwięku, Realizacja nagrań


Po szkole SAE pracował przez 14 lat w Wisseloord Studio w Holandii. Na swoim koncie ma współpracę z takimi zespołami jak Jason Mraz Ed Sheeran Clean Bandit Ilse DeLange Waylon Tony Harrell Csaba Petocz Within Temptation Go Back To The Zoo Manowar Anouk Trijntje Oosterhuis Afrojack Anneke van Gisbergen Cory Lam W

Dominik „Shargaroth” Szumny

muzyk, multiinstrumentalista, producent oraz inżynier dźwięku


Dominik „Shargaroth” Szumny - muzyk, multiinstrumentalista, producent oraz inżynier dźwięku. Absolwent szkoły muzycznej I i II stopnia w Gdyni w klasie fortepianu. Absolwent Middle Tennessee State University (MTSU) College of Media and Entertainment na kierunku Audio Production gdzie obronił tytułu Bachelor of Science oraz Belmont University Mike Curb College of Entertainment & Music Business na kierunku Audio Engineering gdzie obronił tytuł Master of Science.

Na codzień prowadzi studio nagraniowe SHR Studios (Shargaroth Records - Studio A oraz Magazyn 2.1 - Studio 😎. Jest również współwłaścicielem wytwórni Baltic Inc. gdzie udziela się w grupie producenckiej Baltic oraz ShaKu Beats. Czynny realizator live’owy oraz inżynier systemów.

W wolnym czasie gra w przez siebie założonym zespole Progressive Metalowym o nazwie Shadow Archetype gdzie jest gitarzystą oraz drugim wokalistą. Kolekcjoner płyt cd oraz vinylowych.

mgr Bartłomiej Chytła

producent muzyczny, kompozytor, muzyk, realizator dźwięku, pianista


Absolwent studiów wyższych na kierunku Realizacja Dźwięku w Akademii Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku w Warszawie. Absolwent szkoły muzycznej I i II stopnia w Gdyni w klasie saksofonu. Egzaminator CKE z zawodów z zakresu Realizacji Nagrań i Realizacji Nagłośnień. Posiada tytuły zawodowe z zawodów technik realizacji dźwięku, technik realizacji nagrań i technik realizacji nagłośnień. Certyfikowany User 110 Pro Tools. Na co dzień pracuje w Studio One, Ableton Live.
Obecnie zajmuje się produkcją muzyki na różne zlecenia z szerokiego zakresu gatunków muzycznych w tym EDM, pop, muzyka filmowa. Właściciel i założyciel polskiego kanału YouTube pod nazwą Sing a song PL.

mgr inż. Bogdan Kuźmiński


mgr Michał Górecki


Rafał Ostapczuk


Marcin Lampkowski


mgr inż. Rafał Serwatka

Przedmioty: Montaż dźwięku, Realizacja nagrań

601455660


Mgr inż. fizyki, realizator dźwięku, właściciel sali prób i studia nagraniowego Ramtamtam, Prezes Fundacji Wspierania Inicjatyw Muzycznych i Artystycznych Ramtamtam, organizator koncertów i konkursów skierowanych do młodych zespołów muzycznych. Basista w zespole Masturbater Fucker, Rejza i The End Days Orchiestra. Nominowany do nagrody Doki 2016 w kategorii Bohater drugiego planu.
Strona Studia Ramtamtam