Zapraszamy na autorskie Warsztaty Dubbingowe Katarzyny Tatarak. Dla dorosłych i dla dzieci, indywidualne i grupowe.

Tu poznasz kulisy dubbingu i przeżyjesz wielką przygodę.

Przekonasz się też, że Twój głos ma wiele możliwości!

Więcej informacji: https://dubbing-studio.info/

Trener

Katarzyna Tatarak


Polska aktorka teatralna, filmowa, radiowa i dubbingowa. W 1988 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie.

Wieloletnia aktorka Teatru Polskiego w Warszawie. Współpracowała z teatrami: Polonia, Powszechnym, Współczesnym, Na Woli, Syrena. Zagrała także wiele ról w Teatrze Polskiego Radia, na stałe związana z radiowym serialem ,,Matysiakowie", jako Lusia Matysiak.

W swoim dorobku ma liczne role filmowe i telewizyjne. Zagrała m.in. w:
"Miłość, seks i pandemia" Partyka Vegi (jako matka Bartka); "Remiza. Zawsze w akcji!" (Alinka Zielińska); "Na dobre i na złe"; "Ojciec Mateusz"; "O mnie się nie martw"; "Siostry"; "Kasia i Tomek"; "Kryminalni"; "Na Wspólnej"; "Leśniczówka"; „Dług” Krzysztofa Krauze; „Przyjaciółki”; „Hotel 52”; „Magda M”; „13 Posterunek”.

Swojego głosu użyczyła między innymi w takich produkcjach jak:
"Bo Jack", ,,Korporacja - Konspiracja", ,,Alexa i Katie"„Scooby Doo”, „Wojownicze żółwie Ninja”, „Atomówki”, „Spider Men”, „Uwolnić orkę”, „Władca Pierścieni”. ,,Mr. Whiskers i Brenda( Brenda), ,,Marynarz Papay" (Oliwka), ,,Ruby & Max" (Ruby), ,,Przygody Spota" (Spot, oraz wszystkie inne postaci)., ,,Titouff" (Mama Titouff'a).

katarzyna@studio-dubbing.info

+48 721 049 992

Opinie uczestników

Niezapomniana przygoda. Profesjonalne wprowadzenie w świat barw i emocji w głosie. Poprzez serię ćwiczeń emisji głosu na literaturze wszelkiego rodzaju można spróbować swoich sił w dubbingu i kunszcie lektorskim. Pani Kasia, dzięki jej talentowi aktorskiemu i doświadczeniu, dokładnie poprowadzi przez każdy etap nauki, skupiając się na szczegółach, jak i nie zapominając o dobrej zabawie, zawsze doradzi i podpowie ciepłym słowem. A w akompaniamencie Pana Macieja i jego umiejętności techniczno- słuchowych, mamy możliwość "zobaczyć" swój głos w całości.
To wszystko daje nam niezapomniane przeżycia w świecie dubbingu.
Polecam z całego serca i pozdrawiam serdecznie.
Jacek
Chciałam bardzo podziękować za warsztaty dubbingu. Właśnie dzisiaj odbyłam lekcję lektorsko dubbingową i była świetna. Naprawdę, rewelacja. Pani Katarzyna bardzo fajnie mnie pokierowała i muszę przyznać, że dawno nie miałam tak owocnej lekcji. Zrobiłyśmy rozgrzewkę, przeszłyśmy przez wiele wariantów interpretacji tekstu i mam teraz ochotę, aby nadal ćwiczyć. To był świetny warsztat.
Dziękuję i pozdrawiam,
Jolanta Olech Intérprete Jurada de Polaco
Zajęcia bardzo się nam podobały. Były rzetelnie przeprowadzone. Miałyśmy okazję sprawdzić swoje predyspozycje, realnie pracować z głosem, dowiedzieć się ciekawostek z dziedziny dubbingu i zadać konkretne pytania.
Zajęcia odbyły się w teamie dwuosobowym, jednak zróżnicowanym wiekowo, mimo to każda z osób mogła czuć się właściwie.
Jeśli będziemy potrzebować kolejnych spotkań – z pewnością wrócimy do Was.
PEstudio Poznań
Dzień dobry,
Bardzo podobały mi się zajęcia aktorsko - dubbingowe. Bardzo dużo z nich wyciągnęłam, a wszystko to w pozytywnej atmosferze. Był to czas, w którym zarówno mogłam przećwiczyć swoje umiejętności (albo je nabyć), jak i porozmawiać o studiach, pracy etc. Bardzo polecam i zapraszam wszystkich, którzy się jeszcze wahają.
Marysia
Miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach , które prowadziła Kasia Tatarak. Zmotywowana przez mojego syna ruszyłam razem z nim z Żar (lubuskie) do Warszawy. To było niesamowite doświadczenie , super przygoda. Bardzo się cieszę , że mogłam razem z Bartkiem w tym warsztacie uczestniczyć. Dzięki temu mogliśmy spędzić ten czas razem i świetnie się przy tym bawić. To była okazja żeby pozbyć się wszelkich zahamowań i odkryć coś nowego w sobie. Zainspirowani przez Ciebie Kasiu myślimy o kolejnym spotkaniu.
Dziękuję Ci Kasiu , dziękuję również Maciejowi , który wspierał nas od strony technicznej.
Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia !!
Anna Ropska
Warsztaty Dubbing & Głos z Panią Kasią to absolutna petarda!
Przeprowadzone w świetnej atmosferze na wysokim merytorycznym poziomie.
Praca z różnymi rodzajami tekstów pokazuje, jak szeroki wachlarz umiejętności może zostać wykorzystany do czytania na głos, jak ważne są zarówno technika, jak i emocje.
Część warsztatów odbywająca się w studiu nagraniowym, to spełnienie marzenia i fantastyczne przeżycie.
Możliwość wcielenia się w aktora dubbingowego pod doświadczonym okiem i możliwość zmierzenia się ze znanymi postaciami daje niesamowitą frajdę. Bardzo gorąco polecam!
Kuba z Wrocławia
Warsztaty „Twój głos i mikrofon” były wspaniałą okazją do podszlifowania umiejętności interpretacji tekstów, poznania ćwiczeń, zwiększających możliwości głosowe i dykcyjne, a także wypróbowania swoich możliwości w studiu nagraniowym (dubbing, nagrywanie tekstów etc.). Wszystko w profesjonalnej, świetnej atmosferze!

Bardzo profesjonalne warsztaty, ze wspaniałą atmosferą! Dzięki warsztatom wiem nad czym mogę pracować, aby podnieść swoje umiejętności głosowe. Super okazja do nagrań dubbingowych w profesjonalnym studiu. Polecam każdemu zainteresowanemu szeroko pojętym aktorstwem i dubbingiem.

#warsztatydubbingowe #dubbing.ard #pracazglosem #warsztatylektorskie